Ja osobiście jestem zadowolona z sukienek Lou , są bardzo wygodne niecodzienne są wyjątkowe na różne okazje Jest wiele wzorów i można sobie cos naprawdę wybrać. Dział obsługi bardzo miły i pomocny Dz... Ver mais
Embora não verifiquemos afirmações específicas porque as opiniões dos avaliadores são pessoais, podemos marcar as avaliações como "Verificadas" quando for possível confirmar que houve uma interação comercial. Leia mais
Para proteger a integridade da plataforma, todas as avaliações em nossa plataforma — verificadas ou não — são analisadas por nosso software automatizado, disponível 24 horas por dia, 7 dias por semana. Essa tecnologia foi concebida para identificar e remover conteúdo que viola nossas diretrizes, incluindo avaliações que não são baseadas em uma experiência real. Reconhecemos que talvez não consigamos detectar tudo e você pode sinalizar qualquer coisa que ache que possamos ter deixado passar. Leia mais
Veja o que dizem as avaliações
W sukienkach ze sklepu Lou chodzę od kilku lat.Produkty są świetnej jakości ,szyte w Polsce ,dopracowane w każdym calu.Dziękuję panią z obsługi klienta za zaangażowanie i cierpliwość, zawsze zaangażo... Ver mais
Obsługa na wysokim poziomie, suknia piękna, pięknie zapakowana. Jedna mała , osobista uwaga - wolałabym troszkę cieńszą tkaninę na sukni wieczorowej.
Sukienki Lou kocham od zawsze, mam kilka w swojej szafie. Tym razem niestety jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem obsługi. Sukienka prześliczna, jak marzenie, jednak po dwugodzinnej gali za... Ver mais
Detalhes da empresa
Informação fornecida por fontes externas variadas
Lou to marka, która powstała, aby sprostać największym wymaganiom pięknych kobiet. U nas znajdziesz modne sukienki, które sprawią, że będziesz wyjątkowa ❤
Informações de contato
Polônia
- lou.pl
Sem histórico de pedidos de avaliações
Esta empresa não convidou os respectivos clientes, portanto as avaliações podem não ser representativas
Não respondeu a avaliações negativas
Como esta empresa usa o Trustpilot
Veja como as avaliações e classificações são obtidas, pontuadas e moderadas.
Jestem bardzo zadowola z zakupu
Jestem bardzo zadowola z zakupu, sukienki są bardzo ładnie odszyte, a obsułga na infolinii bardzo miła i pomocna.
Panie z obsługi idealnie dobrały mi…
Panie z obsługi idealnie dobrały mi sukienkę, a nie jest to wcale takie proste. Bardzo szybka wysyłka, a sama sukienka przepiękna :)
Sukienki wartę każdą złotówkę
Sukienki wartę każdą złotówkę. Bardzo szybka wysyłka.
Jestem zachwycona obsługa
Jestem zachwycona obsługa ! Pani Kierownik sklepu reprezentuje najwyższy poziom!
Zabrudzenia, wady i fatalne pakowanie
Pierwsza sukienka, którą otrzymałam, miała zabrudzenia, dziurę i była fatalnie zapakowana – złożyłam reklamację. Mimo obietnicy poprawy, druga przesyłka przyszła w takim samym, zniszczonym pudełku, a sukienka wyglądała jak wyjęta z dna pralki. Nie była nawet porządnie złożona.
Tuż przed weselem musiałam szukać kogoś, kto ją wyprasuje – bez tego nie nadawała się do założenia. Niestety, nawet wtedy zauważono zabrudzenia na podszewce, a ramiączka były tak niewygodne, że drapały mnie przez cały wieczór.
Zdjęcia i opinie w internecie tworzą wrażenie jakości premium, ale rzeczywistość to zupełnie co innego. Zawiodłam się dwukrotnie – nie warto ryzykować.
Negatywna opinia o sklepie
Negatywna opinia o sklepie
Niestety muszę wystawić bardzo negatywną opinię o tym sklepie. Oto moje doświadczenia:
Niska jakość produktu
• Zamówiony produkt wygląda na tanią, chińską produkcję – już po wyjęciu z pudełka zaczął się dosłownie rozpadać.
• Materiały są kiepskie, a wykonanie pozostawia wiele do życzenia – absolutnie nie jest towar wart nawet połowy swojej ceny.
• Mimo wysokiej ceny jakość jest bardzo niska i nieadekwatna do kosztu zakupu.
Koszt nieadekwatny do jakości
• Cena produktu jest mocno zawyżona względem oferowanej jakości – to czyste wyciąganie pieniędzy za tandetę.
Reklamacja — kompletna klęska
• Dział reklamacji to istna porażka.
• Obsługa w postaci dwóch pań (blondynek), które nie znają podstawowych przepisów konsumenckich, nie potrafiła rozwiązać żadnego problemu ani wyjaśnić podstawowych kwestii prawnych.
• Poziom profesjonalizmu oraz kompetencji jest skandaliczny.
Podsumowując: Nie polecam tego sklepu nikomu, kto ceni swój czas, pieniądze i nerwy. Produkty są niskiej jakości, ceny nieadekwatne, a obsługa reklamacji pozostawia bardzo wiele do życzenia.
Niestety bardzo się zawiodłam
Niestety bardzo się zawiodłam. Sukienka, mimo wysokiej ceny (800 zł), przyszła brudna w dwóch miejscach. Rozmiar okazał się za duży – to akurat moja wina, ale sposób, w jaki sklep rozwiązuje takie sytuacje, jest nie do zaakceptowania. Potrzebowałam pilnie nowego rozmiaru na wesele, więc poprosiłam o szybką wymianę – w odpowiedzi usłyszałam, że muszę złożyć nowe zamówienie i zapłacić kolejne 800 zł. Mimo że natychmiast odesłałam sukienkę i przesłałam potwierdzenie nadania, nie było żadnej chęci pomocy czy elastyczności. Jak na tak drogi sklep, oczekiwałabym zupełnie innego podejścia do klienta. Nie polecam i na pewno nie wrócę.
Nie polecam
Sukienki Lou kocham od zawsze, mam kilka w swojej szafie. Tym razem niestety jestem bardzo rozczarowana zakupem i podejściem obsługi. Sukienka prześliczna, jak marzenie, jednak po dwugodzinnej gali zauważyłam zahaczenia w wielu miejscach. Złożyłam reklamację, którą ku mojemu zdziwieniu została rozpatrzona negatywnie, podobnie jak odwołanie z komentarzem uszkodzenie mechaniczne. Podejście obsługi tragiczne, zero chęci podjęcia polubownego rozwiązania „decyzja definitywna, niezmienna”. Sukienka za 700 zł po dwóch godzinach jest do wyrzucenia. Nie polecam
Ostrzeżenie przed tą ,,firmą''
Ocena 1 to za dużo biorąc pod uwagę produkty, obsługę i podejście do klienta. Nie polecam. Proszę nie popełnić mojego błędu i potencjalni klienci tej ,,firmy'' czytajcie opinie w Internecie.
A Experiência Trustpilot
Qualquer pessoa pode deixar uma avaliação na Trustpilot. Quem escreve uma avaliação tem a possibilidade de editá-la ou excluí-la a qualquer momento. As avaliações serão exibidas enquanto a conta estiver ativa.
As empresas podem solicitar avaliações enviando convites automáticos. Se classificadas como "verificada", significa que as experiências são verdadeiras.
Saiba mais sobre outros tipos de avaliações.
Contamos com pessoas dedicadas e tecnologia inteligente para proteger nossa plataforma. Descubra como combatemos avaliações falsas.
Saiba mais sobre o processamento das avaliações da Tustpilot.
Aqui estão 8 dicas para escrever ótimas avaliações.
A verificação ajuda a garantir que pessoas reais estejam escrevendo as avaliações publicadas no Trustpilot.
Oferecer incentivos por avaliações ou pedir por elas seletivamente pode distorcer o TrustScore, o que vai contra nossas diretrizes.








